Dievas trokšta tavęs! – 2014.07.30

Dievas trokšta tavęs! – 2014.07.30

Juk tu sukūrei mano širdį, numezgei mane motinos įsčiose. Šlovinu tave, nes esu nuostabiai padarytas. Tavo visi darbai nuostabūs, aš tai gerai žinau.
Psalmė 139, 13-14
Į mano konsultaciją atėjo moteris su dviem mažais vaikais. Ji buvo vangi ir apsirengusi juodai, panaši į sportišką tipą. Po pokalbio mes meldėmės ir Dievas atskleidė, kad moteris turėjo gimti berniuku. Tėvai taip troško berniuko, kad tai labai paveikė šią moterį. Ji perėmė tai, nes norėjo patikti tėvams, bet niekada nebuvo laiminga. Po maldos ji švytėjo, nes pažino savo tikrąjį Kūrėją ir Tėvą. Kai moteris vėl atėjo po savaitės, ji spindėjo bei buvo moteriškai spalvingai apsirengusi. Kiek žinau ji netapo krikščione, bet Dievas ją išlaisvino iš slėgusios naštos.
Po evangelizacijos jaunas vaikinas atėjo pasikalbėti. Vienu metu jis verkė ir spindėjo. Jo tėvas norėjo įsigyti automobilį, tačiau nėštumas sujaukė tėvo planus. Vaikinas džiaugėsi radęs Tėvą, kuris besąlygiškai ištarė jam TAIP!
Jauno vyro santykiai su mama buvo įtempti. Jis jautėsi nemylimas ir nereikalingas. Mama su juo taip pat turėjo problemų, nes jis buvo prieš viską, tikras maištautojas. Dievas parodė, kad nėštumo metu santykiai šeimoje buvo sunkūs, net buvo galvojama apie abortą. Tai įtakojo sūnaus ir mamos santykius: jis jautėsi nemylimas ir nereikalingas, o ją graužė sąžinė, nes ji turėjo mylėti šį nesukalbamą sūnų taip kaip ir kitus vaikus. Tačiau Jėzus parodė, kad Kūrėjas bei Išlaikytojas buvo JIS. Tokiu būdu vyras rado ramybę, o mama atleidimą.
Yra tiek daug problemų, kurios gali apsunkinti gyvenimą! Daugelis priežasčių būna paslėptos. Tad kad jas atskleisti, reikia Dievo pagalbos. Aišku viena: Dievas yra mūsų Tėvas, kuris be jokių sąlygų ir abejonių sako mums TAIP! JIS pašaukė mus į gyvenimą, nes JIS to norėjo, myli mus bei ilgisi. Jeigu mes ieškosime Dievo, JIS suteiks mums pagalbą. Mes galime Jam patikėti viską, nes JIS yra Tėvas, kuris mūsų niekada neapleis!
Dėkoju, Tėve danguje, kad Tu mane sukūrei! Tu padarei mane tokį, kokį nori matyti. Tu padarei gerai! Dėkoju, mano gyvenimas Tavo rankose. Niekas man negali pakenkti, nes Tavo žodis paskutinis. Tu pakvietei mane į gyvenimą, laukei manęs, davei tikslą bei prasmę mano gyvenimui. Kaip gera, kad aš turiu Tave!
Biblijos skaitinys šiai dienai: Psalmė 139


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *